One Piece ile Rekora Doğru

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

One Piece ile Rekora Doğru

Mesaj tarafından arthas Bir C.tesi 28 Haz. 2008 - 19:42

Japonya’dan gelen yeni haberlere göre Eiichiro Oda’nın 11 senedir devam eden popüler mangası One Piece’in en son yayınlanan 50. cildinin çıktığı hafta içinde 1,074,745 adet sattığı belirtildi.

Kıyaslama amaçlı olarak Masashi Kishimoto’nun aynı seviyede bilinen ve takip edilen mangası Naruto’nun en son yayınlanan 42. cildinin, 6 haftada sadece 922,782 adet sattığı gösterildi.

Gerçi bu One Piece’in önceki yıllara göre açıklanan rakamlarından az miktarda, ancak çıktığı ilk haftaya ve 10 yılı aşkın süredir yayına rağmen hikâyeye ilginin hiç de azalmadığının en iyi örneklerinden biri olarak gösteriliyor.

Kaynak:AnimeNation
Türkçe: anime.gen.tr

arthas
One Piece Delisi

Geri: One Piece ile Rekora Doğru

Mesaj tarafından hythloth Bir Paz 29 Haz. 2008 - 10:37

Eee tabii ki azalmıcak sonucta one piece bu bilgiler icin tskkrlr...

hythloth
Süper Mod
Süper Mod

http://onepiecetrk.go-board.net

Mesaj tarafından kamal Bir Paz 29 Haz. 2008 - 15:32

bende kıyaslama yapıyorum naruto 6 seneden beri japon anime forumlarında en beğenilen karakter olmuştur manga prodektörleri tarafından onaylanmıştır eiichi oda kishimotonun 2 animesiyle başı belada zaten bir türlü istenilen çoğunluğu sağlıyamıyordu herhalde filler bölümü nedeniyle one piece geçti ama eiichi oda ve kendim adına çok sevindim devamını dilerim

kamal
Sıkı Nakama

Mesaj tarafından delir_mis Bir Ptsi 30 Haz. 2008 - 13:19

narutonun manga bölümleri bile fil bölümlerini benzemeye başladı bir ara 3 ay narutonun yüzü gözükmedi animeyse shippuuden de fil verilmeye başlıyınca iyice gitti narutonun acile toparlanmaya ihtiyacı one piece içinse tek diyebileceğim anime severlerii çok güzel bölümler bekliyor mangada inanılmaz bölümler geliyor ve büyük savaşlarda kapıda yani anlıcanız one piece patlama geçiricek

delir_mis
Mod
Mod

Mesaj tarafından MondeM Bir Ptsi 30 Haz. 2008 - 15:39

bu kadar sık Fiil koyarlarsa millet tabi bıkar Naruto'dan...
Nese One Piece'in daha kıracağı çook rekor var
(Artık Guinness rekorlar kitabına geçer(= )

MondeM
One Piece Delisi

Mesaj tarafından arthas Bir Ptsi 30 Haz. 2008 - 18:51

kamal demiş ki:bende kıyaslama yapıyorum naruto 6 seneden beri japon anime forumlarında en beğenilen karakter olmuştur manga prodektörleri tarafından onaylanmıştır eiichi oda kishimotonun 2 animesiyle başı belada zaten bir türlü istenilen çoğunluğu sağlıyamıyordu herhalde filler bölümü nedeniyle one piece geçti ama eiichi oda ve kendim adına çok sevindim devamını dilerim

hangi filler? mangada mı?

delir_mis demiş ki:narutonun manga bölümleri bile fil bölümlerini benzemeye başladı bir ara 3 ay narutonun yüzü gözükmedi animeyse shippuuden de fil verilmeye başlıyınca iyice gitti narutonun acile toparlanmaya ihtiyacı one piece içinse tek diyebileceğim anime severlerii çok güzel bölümler bekliyor mangada inanılmaz bölümler geliyor ve büyük savaşlarda kapıda yani anlıcanız one piece patlama geçiricek

yoo naruto şu anda çok kritik bir yerde bence

arthas
One Piece Delisi

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 19:19

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics